Merhaba! Anthony & Gloria'ya hoş geldiniz! 
Adım Sibel Doğru. Anthony & Gloria fotoğraf maceramın yepyeni bir ürünü. Blogumdan ve galerimden görebileceğiniz üzere Anthony & Gloria'da anıların yaratıldığı mutlu ve özel günlerinizi tüm detaylarıyla fotoğraflamaya çalışıyorum. Blogum, sizlere çektiğim fotoğrafların hikayelerini ulaştırmanın yanı sıra hayatımdan fotoğrafları da paylaştığım bir oyun alanı benim için. Daha fazla fotoğraf görmek ve beni daha yakından tanımak için orayı takip etmenizi öneririm. 

Hakkımda kısa kısa..
- 25 yaşındayım, bu Ağustos'ta 26 olacağım :) İstanbul'da yaşıyorum. Fotoğraf çekimleriniz için başka şehirlere seyahat etmeye açığım.
- Müzik, sinema, edebiyat, fotoğraf ve de arkadaşlarım hayatımın vazgeçilmezleri. Tek bir günüm bile onlarsız geçmiyor. 
- Ağırlıklı olarak kullandığım makine Nikon d90 ama Holga, Lomo, ve analog makineleri de çok seviyorum. Yaptığım çekimlerde mutlaka filmli bir makine de bulundurmaya özen gösteriyorum. Nikon d90'nın yanı sıra bir Smena Symbol, Nikon FG, Holga 135bc ve Lomo Action Sampler sahibiyim. Filmlerimi banyo ettirmeye gitmek, nasıl sonuçlar çıkacağını delicesine merak etmek favori hobilerim :) 
- Anthony & Gloria, adını çok sevdiğim bir kitap olan The Beautiful and Damned'den alıyor. 
- Büyük bir Friends ve Seinfeld hayranıyım :) 

Sorularınız ve yorumlarınız için bana anthonyandgloria@yahoo.com mail adresinden ya da Facebook sayfamdan ulaşabilirsiniz. Instagram, Twitter ve Pinterest'te de varım! :) 

 

Hello! Welcome to Anthony & Gloria!
I'm Sibel Doğru. Anthony & Gloria is the latest stop in my photography adventure. As you can see from my blog and portfolio, I'm photographing your special days with a focus to the little details. My blog is both a playground and a place to share more photos & stories with you, so be sure to check that out to see more of my photography and get to know me.  

You want to know more? Ok, here we go then :) 
- I'm 25 years old, I'm going to be 26 this August. I'm based in Istanbul, Turkey but totally up for travel to other cities, as well (as long as they're in Turkey, of course :) ) 
- Music, cinema, literature, photography, and of course my friends are everything to me. 
- I shoot mainly with a Nikon d90, but I'm also very into Lomography and analog photography. I always try to use at least one film camera as well as my digital one in my shoots. I'm a happy owner of Smena Symbol, Holga 135bc, Nikon FG, and Action Sampler, in addition to Nikon d90. Getting my films developed and obsessing about how they'll come out are some of my favorite hobbies. 
- Anthony & Gloria takes its name from the Fitzgerald novel The Beautiful and Damned. 
- I'm a huge fan of Friends and Seinfeld. 

For your questions and comments you can reach me at anthonyandgloria[at]yahoo.com or message me at my Facebook Page. I'm also on Instagram, Twitter and Pinterest

img0006.jpg