Begüm'ün Hamilelik Fotoğrafları / Begüm's Maternity Session

Sonbahar hatta kış kendini iyice göstermişken sizinle yazdan fotoğraflar paylaşıp biraz içinizi ısıtmak istedim :) Begüm, kesinlikle hamileliğin en çok yakıştığı annelerden. Onunla önce evinde, sonra da dışarda balonlar, bayraklar ve saç aksesuarları ile doğal bir çekim yaptık. İşte ortaya çıkan fotoğraflardan bazıları.. 
Her zamanki gibi bu çekimde de gördüğünüz tüm aksesuarlar ve balonlar Çocuklara Mucizeler'in eseri. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum ve hamilelik çekimleriniz için kendisi ile mutlaka iletişime geçmenizi tavsiye ediyorum. Nitekim cidden harika fikirleri ve aksesuarları var! :)
Begüm'ün minik kızı Vera geçtiğimiz ay dünyaya geldi. Begüm'ü ve sevgili eşini tekrar tebrik ediyor, Vera'ya sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyorum! 

Since fall (and almost winter here in Istanbul) is officially here, I wanted you to warm up a little with this maternity session from the summer :) Begüm is definitely one of the most beautiful mom-to-be's I've ever seen. Here are a few photos from her session. 
All accessories in this shoot (flags, balloons, etc.) belong to lovely Çocuklara Mucizeler as usual. I definitely recommend to check her page for your maternity sessions, she has great ideas and accessories. 

1_.jpg
3.jpg
2_.jpg
6.jpg
Anthony & Gloria'ya ulaşabileceğiniz diğer linkler / Links where you can find me: 
Facebook | Twitter | Instagram | Bloglovin' | Pinterest