Doruk ve Lâl'in Yılbaşı Çekimi! | Merry Christmas!

Aralık ayında yapılan tüm çekimler, bu dönemin ışıltısından faydalanmak adına genelde yılbaşı temalı oluyor. Ya da bazen, bugün sizlerle paylaşacağım fotoğraflarda olduğu gibi, çekim yılbaşına özel olarak gerçekleştiriliyor ve ortaya çıkan fotoğraflar kartpostal olarak bastırılıp aile ve dostlara dağıtılıyor. Ben, böyle çekimleri ve fotoğraflardan kartpostal yapma fikrini çok seviyorum ve özellikle aile ve bebekler için yapıldıklarında çok güzel bir hatıra olarak kalacaklarını düşünüyorum. 
Doruk ve Lâl'in çekimlerini tam bu düşünceyle yola çıkarak geçtiğimiz hafta gerçekleştirdik. Doruk ve Lâl, kuzen çocukları ve şimdiden birbirlerini çok seviyorlar :) Bana sırayla, ara ara uyuyup ara ara sıkılıp, ara ara da ağlayarak aşağıda gördüğünüz inanılmaz tatlı pozları verdiler ❤❤❤ Doruk ve Lâl'in anne ve babalarına sabırla bebişlerle ilgilendirdikleri, onları güldürdükleri ve de bu güzel fotoğrafları sizlerle paylaşmama izin verdikleri için tekrar teşekkür ederim. Siz de çocuğunuz için böyle bir çekim gerçekleştirmek isterseniz bana anthonyandgloria@yahoo.com mail adresinden ya da şu sayfadaki mesaj kutucuğundan ulaşabilirsiniz. Şimdiden mutlu yıllar! 

Since 'tis the season and all, here is a very festive Christmas session I've done very recently with two gorgeous little ones. Doruk and Lâl are second cousins both under a year old and get along very well :) (We've completed the session with very little crying and a lot napping!) I'm very pleased with how they turned out and I hope you like them as well. If you want a similar session with your little one, you can contact me at anthonyandgloria@yahoo.com

Merry Christmas and Happy Holidays! 

10.jpg
11.jpg

Anthony & Gloria'ya ulaşabileceğiniz diğer linkler | Links where you can find me: 
Facebook | Twitter | Instagram | Bloglovin' | Pinterest