Şima ve Guy'la Harikalar Diyarında / In Wonderland with Şima and Guy

Geçtiğimiz günlerde düğün öncesi dış mekan çekimlerinden fotoğraflarını paylaştığım Şima ve Guy'ın düğün fotoğrafları ile sonunda karşınızdayım! Birbirlerine çok yakışan bu tatlı çiftin düğünü, kesinlikle gördüğüm en yaratıcı ve eğlenceli düğünlerdendi. Şima ve Guy, düğünlerine tema olarak çocuk edebiyatı klasiklerinden Alice Harikalar Diyarında'yı, renk olarak da geçtiğimiz sezonun modalarından sarıyı seçmiş. Bu nedenle fotoğraflarda da görebileceğiniz üzere her detayda Alice Harikalar Diyarında'dan bir esinleme söz konusu. Çiçek ve mekan süslemelerinde de sarı hakim. Misafirlerine de hediye olarak onlara özel seçtikleri birer kitap hediye etmeyi tercih etmişler, ki bence bu da hem düğünlerinin genel konseptine uygun, hem de alışılageldik düğün hediyelerinden farklı, düşünceli bir seçim olmuş. 
Organizasyon demişken, bu şahane düğünü planlayan Çocuklara Mucizeler'in emeğinin ve özeninin altını çizmeden olmaz. Tüm mekan süslemeleri ve düzenlemeleri, masalardan çiçek düzenlemelerine, kokteyle ve fotoğraf köşesine kadar aklınıza ne gelirse, Çocuklara Mucizeler'e ait. (Çocuklara Mucizeler aslında çocuk ürünleri ve organizasyonlarına ağırlık veriyor ama siz siz olun evlenmeyi ya da nişanlanmayı planlıyorsanız organizasyon için düşündüğünüz isimler arasında kendisini de bulundurun!) 
Şima ve Guy'ı tekrar tebrik ediyor ve kendilerine en az düğünleri kadar mutlu ve eğlenceli bir hayat diliyorum! 

Finally, here are the wedding photos of the lovely couple Şima and Guy! I shared their bride & groom session in this post last week, if you haven't seen them yet, make sure to check them out :) (They are so romantic that your heart will melt while you're looking at them.)  As their wedding theme, Şima and Guy chose children's literature classic Alice in Wonderland and their color scheme was yellow. Accordingly, their table decorations, photo booth attractions and venue decorations were inspired by Alice in Wonderland. They also chose to gift books they specially picked as their wedding favors, which I thought was a very original and sweet idea. 
The credit for the whole organization goes to Çocuklara Mucizeler. All the decorations, from tables, flower arrangements to the photo booth attractions were designed and organized by her. (She usually doesn't do weddings, her specialty is kids goods and organizations, but if I were you I would definitely consider her for weddings and engagement parties.)

Once more, congratulations Şima and Guy!  

1_.jpg
3.jpg
2_.jpg
3_.jpg
_DSC0161.JPG
_DSC0164.JPG
1.jpg
1_.jpg
7.jpg
6.jpg
5.jpg
1_.jpg
1_.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
3_.jpg
10.jpg
12.jpg
1_.jpg
2_.jpg
3.jpg
1_.jpg
2_.jpg
4_.jpg
19.jpg
8.jpg
16.jpg
18.jpg
17.jpg
3_.jpg
3_.jpg
2_.jpg
1_.jpg
11.jpg
7.jpg
8.jpg
_DSC0576.jpg
13.jpg
4_.jpg
15.jpg
16.jpg
17.jpg
18.jpg
21.jpg
Anthony & Gloria'ya ulaşabileceğiniz diğer linkler / Links where you can find me: 
Facebook | Twitter | Instagram | Bloglovin' | Pinterest