Kasım'da Aşk Başkadır / Sweet November

Bugün çok tatlı ve birbirine çok yakışan bir çiftin fotoğraflarını paylaşacağım sizlerle. Deniz ve Oytun Eskişehir'de yaşayan yeni evli bir çift. Fotoğraf çekimlerini düğün gününün stresini ve telaşını azaltmak için düğünden sonraki bir tarihe bırakmışlar. Bu sayede kendileriyle İstanbul'da bol bol mekan değiştirerek ve de Kasım ayının çabuk kararan soğuk havasıyla yarışarak çok eğlenceli bir çekim yaptım. 
Önce Dolmabahçe'den başladık, sonra Oytun Bey'in uzun yıllar at bindiği Kemer Golf & Country Club'a geçtik. Güzel fotoğraf vereceğini düşündüğümüz başka mekanlara da uğramadan edemedik ve ortaya işte bu fotoğraflar çıktı. 
Ben genel olarak blogumda bol fotoğraf paylaşıyorum biliyorsunuz ama bu sefer seçim yapmakta zorlandığımdan bu yazı her zamankinden biraz daha fazla fotoğraf içeriyor olabilir :) Tavsiyem bir çay ya da kahve ile bu fotoğrafların tadını çıkarmanız :) 
Deniz Hanım ve Oyun Bey'e fotoğraflarını sizlerle paylaşmama izin verdikleri için tekrar çok teşekkürler! 

Deniz and Oytun are a newlywed couple who lives in Eskişehir. They thought it would be best to have a photo session after their wedding to avoid the extra stress of the day, so we did this session a couple months after their wedding in Istanbul. We changed a number of locations and it was a bit of a challenge since it gets darker earlier now that we're officially in winter, and it's a bit chilly, especially in a strapless wedding dress! Nevertheless, we had so much fun! 
You know I share a large number of photos here, but this time I may have gone overboard a bit since I liked the results of this session so much. So, my advice for you is to get a cup of tea / coffee and a snack and give some time to the photos to load :) 
Thanks a lot to Deniz and Oytun for letting me share their photos with you here! 

1_.jpg
2_.jpg
5.jpg
1_.jpg
2.jpg
2_.jpg
1_.jpg
2_.jpg
3_.jpg
1_.jpg
2_.jpg
3_.jpg
4_.jpg
1_.jpg
3.jpg
2_.jpg
3_.jpg
1.jpg
2.jpg
3.jpg
5.jpg
1_.jpg
1_.jpg
5.jpg
4.jpg
2_.jpg
3_.jpg
1_.jpg
2_.jpg
3_.jpg
6.jpg
8.jpg
1_.jpg
2_.jpg
3_.jpg
7.jpg
4_.jpg
5_.jpg
6_.jpg
7_.jpg
_DSC0837.jpg
15.jpg
18.jpg
1.jpg
1_.jpg
5.jpg
6.jpg
2_.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg

Anthony & Gloria'ya ulaşabileceğiniz diğer linkler / Links where you can find me: 
Facebook | Twitter | Instagram | Bloglovin' | Pinterest