Sevda'nın Hamilelik Fotoğrafları / Sevda's Maternity Session

Yılbaşı geçeli epey oldu ama bu yılbaşı temalı hamilelik çekimini sizlerle ancak paylaşabiliyorum :) Dünyalar tatlısı Sevda ve Onur'la bu çekimi aslında geçtiğimiz ay başı yaptım. Aras'ın çekiminde olduğu gibi onların çekimine de yılbaşı ağacı, ışıkları, çiçekleri eşlik etti. Dış çekim için de hem yakın olduğu, hem de yılbaşı zamanında daha da güzel olduğu için Kuzguncuk'a gittik. İşte ortaya çıkan fotoğraflardan bazıları :)
Sevda ve Onur'a fotoğrafları sizlerle paylaşmama izin verdikleri, hoş sohbetleri için, Çocuklara Mucizeler'e de çekime evini açtığı, çekimde kullandığımız güzellikleri sağladığı ve genel mükemmelliği için tekrar teşekkür ederim! 

I know it's way past new years but I've just found the time to share these new years-themed maternity photos with you now :) I did this session with incredibly lovely Sevda and Onur in the beginning of last month. Just like in little Aras' session, I used a lot of fairy lights, a Christmas tree and new years / Christmas props. We also went to Kuzguncuk together to get a few shots outside, as Kuzguncuk is even more beautiful at that time of the year. Here are some of the resulting photos :)
Thanks a lot to Sevda and Onur for their loveliness and letting me share their photos here with you, and Çocuklara Mucizeler for letting me shoot at her place, for a lot of the props we used in this session and her general awesomeness! 

5_.jpg
24_.jpg

Anthony & Gloria'ya ulaşabileceğiniz diğer linkler / Links where you can find me: 
Facebook | Twitter | Instagram | Bloglovin' | Pinterest