Sezen'in Hamilelik Fotoğrafları / Sezen's Maternity Session

Anthony & Gloria'nın Facebook sayfasını takip edenler bilecektir, Tasarımcının Evi'nin tatlı Sezen'i ile geçtiğimiz hafta ikinci kez bir hamilelik çekimi yaptım.  İkinci kez diyorum, çünkü yine şu yazımı okumuş olanların bileceği gibi Sezen'le tanıştığımız gün küçük bir çekim yapmıştık :) Sezen'in karnı görüşmediğimiz sürede iyice büyümüş, Asya'nın gelişine çok az bir zaman kalmış. Dolayısıyla benim hamilelik çekiminin en çok sevdiğim karelerinden olan karın çekimlerine ağırlık verdik. Ortaya bu kareler çıktı :) Asya çok şanslı bebeklerden, çok ilgili bir annesi, şimdiden çok özenle döşenmiş çok zevkli bir odası var :) 
Sevgili Sezen'e Çocuklara Mucizeler ve beni evine misafir ettiği, doyurduğu ve fotoğraflarını yayınlamama izin verdiği için çok teşekkür ederim. Şahane sitesi Tasarımcının Evi'ni hala ziyaret etmemiş olanlarınız varsa mutlaka etmelisiniz! Çocuklara Mucizeler'e de her zamanki gibi emeği, desteği, dostluğu, güzel fikirleri, kurdeleleri ve çiçekleri için çok teşekkürler! ❤ Onun da güzel haberleri var, görmek için Instagram'ına mutlaka göz atın :)

Those of you following Anthony & Gloria on Facebook probably already know that I did second a maternity shoot with Tasarımcının Evi's lovely Sezen last week. I say "second" because again if you've seen this post, you probably know that I did an impromptu maternity shoot with her the first time we met.
Her belly has become a lot bigger in the time we haven't seen each other since it's her last weeks now :) It's a really exciting and happy time for her and her family. We mostly did belly shots as they are my favorite when it comes to maternity sessions. And I also shot Asya's (that's the name of the baby!) lovely room as it was already ready. Asya is a lucky baby indeed :) 
Thanks a lot to lovely Sezen for inviting Çocuklara Mucizeler and I to her home, feeding us and letting me share her photos with you. If you haven't seen her amazing blog Tasarımcının Evi you definitely should! Also many thanks to Çocuklara Mucizeler as usual for her continuing support, friendship, great ideas, cute ribbons and beautiful flowers! 
❤ She has great news as well btw, check her Instagram to find out! 

1.jpg
2.jpg
4.jpg
5.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
1_.jpg
2_.jpg
24.jpg
3_.jpg
4_.jpg
Anthony & Gloria'ya ulaşabileceğiniz diğer linkler / Links where you can find me: 
Facebook | Twitter | Instagram | Bloglovin' | Pinterest